Moti sot në Maqedoninë e Veriut, kryesisht me diell 

Moti sot në Maqedoninë e Veriut, kryesisht me diell 

Moti sot në në Maqedoninë e Veriut do të jetë kryesisht me diell dhe me erë mesatare nga drejtimi verior.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 8 deri 11, ndërsa ajo e ditës prej 14 deri 22 gradë Celsius, pasdite priten reshje të dobëta shiu.

Në Shkup mot i ngjashëm, me diell erë veriore.  Temperatura e mëngjesit do të ulet deri në tetë gradë, ndërsa ajo e ditës do të rritet deri në 21 gradë.


MË SHUME NGA Rajoni