T.I. paralajmëron diss ndaj Kodak Black

T.I. paralajmëron diss ndaj Kodak Black

Konflikti mes reperit veteran, T.I. dhe Kodak Black po vazhdon.

Ishte fillimisht T.I. që urdhëroi largimin e ekspozitës së Kodak Black nga muzeu në Atlanta.

Kjo pasoi me reagime dhe fyerje nga ky i fundit që ka nxitur T.I. që të realizojë këngë diss.

Projekti i cili po paralajmërohet po shihet qartë se është diss dhe ka kohë që T.I. së paku nuk është marrë me reperë të tjerë.

T.I. ka paralajmëruar se mund të kandidojë edhe për president të SHBA-ve.