Jonah Hill nuk i ndahet të dashurës

Jonah Hill nuk i ndahet të dashurës

Jonah Hill dhe e dashura e tij Gianna Santos janë parë dorë për dore në një ditë me diell në Beverly Hills, California.

Aktori 35 vjeçar kishte të veshur një bluzë ngjyrë portokalli dhe pantallona sportiv blu ndërkaq e dashura r tij zgjodhi një komplet sportiv të zi.

Në fillim të kësaj jave, Jonah është parë me një mik duke pirë kafe në New York.

Më poshtë mund t’i shihni disa fotografi.