Ariana Grande largohet nga skena, e gjuajnë me limon

Ariana Grande largohet nga skena, e gjuajnë me limon

Ariana Grande është gjuajtur nga një anëtar i publikut me limon mbrëmjen e së dielës gjatë performancës në Coachella 2019.

Ylli i popit ndaloi performacën dhe tha "Një nga ju më gjuajti me limon".

Më pas skena u përfshi nga heshtja, pasi Grande u largua. Por kjo zgjati për pak kohë. 25-vjeçarja u rikthye në skenë dhe këndoi 'NASA'.

Shumica e fansave të Grandes u zemëruan nga ky veprim dhe në mediat sociale qarkullojnë thashethemet se ajo u godit nga një fans i Beyonce.