Kieran dhe Jazz po presin fëmijë

Kieran dhe Jazz po presin fëmijë

Kieran Culkin dhe Jazz Charton janë në pritje të një fëmije.

Aktori 36 vjeçar dhe modelja e njohur, njoftuan lajmin të martën përmes Instagramit, transmeton Klan Kosova.

“Ne jemi në pritje të ëmbël. Mezi presim të takohemi me të voglin tonë”, ka shkruar Jazz.