Veseli viziton vendin ruhen eksponatet e rrobave të të vrarëve të luftës

Veseli viziton vendin ruhen eksponatet e rrobave të të vrarëve të luftës

Kryeparlamentari Kadri Veseli, i shoqëruar nga drejtori i Institutit të mjekësisë ligjore, Arsim Gërxhaliu viziton vendin ku po ruhen eksponatet e rrobave të të vrarëve dhe artefaktet e personave të zhdukur gjatë luftës në Kosovë.

.

Autor: RTKlive


MË SHUME NGA Aktuale