A janë bashkë Kendall Jenner dhe Ben Simmons?

A janë bashkë Kendall Jenner dhe Ben Simmons?

Modelja e njohur, Kenall Jenner, ka dy vite gati që është në lidhje me basketbollistin Ben Simmons.

Sipas medieve të huaja mendohet që çifti më nuk janë bashkë.

Por një burim i afërt i modeles tha për People, se ata të dy janë ndarë.

“Ata kanë vendosur të ndahen, ata do të vazhdojn rrugën e vet secili”.

“Kendall tani po kalon më shumë kohë me miqtë e saj”, tha ky burim për People.