Ngacmim seksual dhe dhunë ndaj gruas, dy të arrestuar në Berat e Kuçovë

Ngacmim seksual dhe dhunë ndaj gruas, dy të arrestuar në Berat e Kuçovë

Një 35-vjeçar nga Berati është arrestuar pas kallëzimit të bërë për ngacmim seksual.

Në pranga u vu S.T. 35 vjeç, pasi ka bërë kallëzim shtetasja K.G, 32 vjeçe, banuese Berat, se shtetasi i sipërpërmendur e ka ngacmuar seksualisht.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat për veprën penale "Ngacmim seksual".

Ndërkohë në Kuçovë u arrestua një 55-vjeçar, pasi në banesën e tij ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes  së tij, duke i shkaktuar dëmtime të dukshme./oranews/