E dashura e Ronaldos shkëlqen në Kanë, merr gjithë vëmendjen

E dashura e Ronaldos shkëlqen në Kanë, merr gjithë vëmendjen

E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez ka marrë gjithë vëmendjen në tapetin e kuq të Kanës.

Rodriguez ka shkëlqyer në Festivalin e Filmit, ku nuk munguan yjet me famë botërore

Rodriguez duket mjaft e buzëqesh dhe e veshur me një fustan të zi i cili shkëlqen në tapetin e kuq.

Linjat e trupit të saj padyshim janë për çdo lëdvatë!