Policia raporton për vdekjen në hotel të shtetasit malazez

Policia raporton për vdekjen në hotel të shtetasit malazez

Policia raporton se në një hotel është gjetur pa shenja jete një mashkull, shtetas i Malit të Zi.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante dhe ekipi mjekësor i cili ka konstatuar vdekjen e viktimës. 

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.