Fotografia që dëshmon se Portman ishte në lidhje me këngëtarin amerikan

Fotografia që dëshmon se Portman ishte në lidhje me këngëtarin amerikan

Këngëtari i famshëm amerikan, Moby u habit kur dëgjoi aktoren Natalie Portman ta përshkruante atë si një “njeri të mërzitur” dhe vazhdimisht pretendonte se kurrë nuk kishin qenë në lidhje.

Artisti ka botuar kohët e fundit kujtimet që përshkruajnë uljet dhe ngritjet në karrierë, të cilat përfshijnë lidhjen e dyshuar të shkurtër me aktoren magjepsëse. Ajo ishte 20-vjeçare dhe ai kishte 33 vjet.

Megjithëse ajo thotë se kjo nuk është e vërtetë dhe se ata u takuan kur ishte vetëm 18-vjeçare, pak pasi u diplomua në vitin 1999, Mobi pranoi se kjo ndodhi në vitin 1999 kur ajo ishte “pak” më shumë se mosha që thotë bukuroshja, por këmbëngul se ishin në lidhje romantike.

“Kohët e fundit kam lexuar thashetheme në të cilat Natalie Portman thotë se kurrë nuk doli. Ajo më habit, por ne ishim bashkë. Dhe pasi ishim në lidhje të shkurtët në vitin 1999, ne kemi mbetur miq për vite me radhë. Ashtu si Natalia, unë e respektoj inteligjencën dhe aktivizmin e saj”, shkroi ai në Instagram .

“Por le të jetë e sinqertë, unë nuk mund të kuptoj pse u përpoq të gënjen rreth të vërtetës sonë (edhe pse e shkurtër)” shtoi ndër të tjerash ai.

Ndryshe, Natalie është duke punuar në projekte të reja filmike gjersa Mobi në këngë të tjera. /Telegrafi/