Opozita shqiptare po vazhdon protestën në Tiranë

Opozita shqiptare po vazhdon protestën në Tiranë

Protestuesit kanë lëshuar balona me shkrimin "Rama ik!", që fluturuan mbi godinën e kryeministrisë.

Aktualisht protesta vijon dhe kryetari i  PD-së po mban fjalën para mbështetësve të opozitës së bashkuar./Ora News/