Arrestohet një femër për shantazh

Arrestohet një femër për shantazh

Një femër është arrestuar në Podujevë, pasi që e njëjta përmes rrjeteve sociale kishte shantazhuar dy viktimat, një mashkull dhe një femër.

Me urdhër të prokurorit e dyshuara dërgohet në mbajtje.

Autor: RTKlive