Juve sakrifikon Dybala-n dhe Sandro-n për Pogba-n

Juve sakrifikon Dybala-n dhe Sandro-n për Pogba-n

Juventusi po synon të ndërtojë një skuadër të denjë për sezonin e ardhshëm.

Bardhezinjtë të cilët janë në kërkim të trajnerit të ri, po mendojë dhe për merkaton e verës.

"The Express" shkruan se Juventusi është gati të ofrojë dy yje, Paulo Dybalan dhe Alex Sandros për ta rikthyer në Torino Pogbanë pas 3 vitesh.      

Ndërkohë për të nënshkruar me Pogba favorit mbetet skuadra e Realit të Madridit ku Zidane po bën të pamundurën për të afruar bashkëkombësin e tij në Santiago Bernabeu.