Kjo është e ardhmja e James

Kjo është e ardhmja e James

Bayerni nuk dëshiron ta shfrytëzojë opsionin për ta blerë kartonin e plotë të James Rodriguez.

Ndërsa Real Madridi në anën tjetër nuk e konsideron kolumbianin si pjesë të projektit të tyre të ri, transmeton Alo.

Kësisoji, e ardhmja e kolumbianit, pritet të jetë në Premiere League, ku tri ekipet angleze: Liverpool, Arsenal dhe Manchester United kanë shfaqur interesim për sherbimet e tij, raporton Daily Express.