Zbulohet pse qëndruan në lidhje sekrete për më shumë se 6 vjet

Zbulohet pse qëndruan në lidhje sekrete për më shumë se 6 vjet

Spekulimet për lidhjen e aktores Katie Holmes me Jamie Fox filluan në vitin 2013, kur çifti u pa duke vallëzuar së bashku në një ngjarje bamirëse.

Çifti ka marrë masat e jashtëzakonshme për të mbajtur jetën e tyre private sa më të sigurt dhe sa më larg nga publiku.

Ky vendim erdhi pasi Katie nënshkroi letrat e divorcit në 2012 nga Tom Cruise. Pas gjashtë vjet martese me Tom dhe vajzën e tij Suri, dokumentet e divorcit përfshinin një klauzolë që e ndalonte Katie nga publikimi i çdo lidhje sentimentale për pesë vjet.

Kjo është arsyeja pse Katie dhe James kanë mbajtur lidhjen e tyre në fshehtësi.