Prishtinë, burri rrah gruan

Prishtinë, burri rrah gruan

Një person është intervestuar nga Policia në Prishtinë pasi i njëjti ka sulmuar gruan e tij.

Sipas Policisë, viktima ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj ku i dyshuari i cili është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.