Dua shkëlqen pas ndarjes

Dua shkëlqen pas ndarjes

Dua Lipa, pas ndarjes nga i dashuri i saj Isaac Carew, sërish është beqare.

Këngëtarja u bë e famshme me këngët “New Rules” dhe “IDGAF”. Megjithatë, Dua Lipa nuk është mërzitur shumë nga ndarja dhe tashmë u është kthyer ‘selfie-ve’.

Fansat kanë reaguar pozitivisht ndaj fotove të Lipës, të cilat kanë marrë më shumë se 100 mijë pëlqime në kohën e publikimit.

“Dukesh e mrekullueshme”, "Do të kisha frikë nëse do të vishte një veshje të tillë," ishin këto disa nga komentet e shumta.