Pogba, mbetet prioritet i Real Madridit

Pogba, mbetet prioritet i Real Madridit

Gjiganti spanjoll, Real Madrid nuk heq dorë nga ylli i Manchester Unitedit, Paul Pogba, raporton RTKlive.

Sipas medieve spanjolle, “Los Blancos” francezi mbetet prioritet i madrilenëve gjatë kësaj verë.

Krerët e Realit pas blen Eden Hazradin dhe Joviqin, tani synojnë Pogban, madje, siç mësohet, francezi dëshiron largimin nga “Old Trafordi”.

Skuadra merenguese mundohet të përfiton nga raportet jo të mira mes Pogbas dhe “Djajve të Kuq”.