“Termet” në Madrid, Reali largon yjet e skuadrës

“Termet” në Madrid, Reali largon yjet e skuadrës

Skuadra e Real Madridit ka prezantuar sot futbollistin Luka Jovic.

Tani skuadra madriliane ka filluar me ndryshimet e mëdha në skuadër duke përfshirë edhe largimet, transmeton Alo.

Real Madrid janë gati të shesin Lucas Vázquez, Isco, Bale dhe Asensio nëse vije ndonjë ofertë e mirë drejt tyre, raporton El Larguero.