Butler befason me thjeshtësinë, ja si duket në Beverly Hills

Butler befason me thjeshtësinë, ja si duket në Beverly Hills

Gerard Butler u kap nga paparacit teksa kishte mbërritur në Beverly Hills për drekë në një hotel luksoz.

Aktori i ‘The Olympus Has Fallen’ u pa tejet i thjeshtë me veshjen e tij, me një maic dhe një palë trenerka.

Ai njihet për paraqitjet e tij të thjeshta në publik, që është një virtyt i lartë njerëzor i aktorit, duke e marë parasysh famën dhe pasurinë që ka ai.