William Levy ndahet nga bashkëshortja

William Levy ndahet nga bashkëshortja

Aktori i famshëm, William Levy është ndarë nga bashkëshortja Elizabeth Gutierrez. Sipas mediave çifti i famshëm i ka dhënë fund martesës 6-vjeçare.

Thashethemet nisën pasi William dhe Elizabeth nuk është parë më së bashku në evente profesionale apo festimet familjare.

Aktori dhe modelja nuk kanë postuar më fotografi me njëri-tjetrin që nga festimi i ditëlindjes së William në prill, transmeton oranews.

Kjo ka ngritur alarmin se marrëdhënia e çiftit, që janë prindër të dy fëmijëve Christopher Alexander dhe Kailey Alexandra, ka marrë fund.