Autoambulanca aksidenton gruan, e transporton në spital

Autoambulanca aksidenton gruan, e transporton në spital

Një autoambulancë ka përplasur një grua, "në rrugën e Durrsit", në Tiranë.

 

Nga të dhënat e para mësohet se gruaja u përplas ndërsa po kalonte rrugën dhe ka qenë vetë autoambulaca që e ka transportuar në spital.

Nuk dihet ende gjendja shëndetësore e saj.