Publikohet fotoja e re e fëmijës së Harry dhe Megan

Publikohet fotoja e re e fëmijës së Harry dhe Megan

Duka dhe dukesha e Sussex botoi një fotografi të papërmbajtshëm të Archi të vogël, në mënyrë që të festonin ditën e parë si baba të princ Harry.

Fotografia tregon një fëmijë gjashtë javë që mban gishtin e saj. Edhe pse fotografia zyrtare u botua pas lindjes, ajo është e para që e publikoi çifti, transmeton KosovaPress.

Fotografia u postua në Tweeter me përshkrimin: "Urime Dita e baballarëve! Dhe i dëshiroj ditën e parë të veçantë Dukës së Sussex. "