Sulmohet një femër në Podujevë

Sulmohet një femër në Podujevë

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Podujevë pasi i njëjti e ka sulmuar fizikisht një femër.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe  është dërguar për tretman mjekësor.I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.