Rihanna shkëlqen në paraqitjen e fundit

Rihanna shkëlqen në paraqitjen e fundit

Këngëtarja dhe biznesmenja e njohur, Rihanna, dje ka lansuar koleksionin e saj të fundit të Fenty në Ëebster të SoHo.

Sipas Daily Mail, Rihanna tek eventi ka qenë në ora 23:00, edhe pse ai ka filluar nga ora 22:00.

Këngëtarja dukej e mrekullueshme ajo pati të veshur një fustan të shkurtër ngjyrë rozë.

Gjithashtu pati flokët bishtaleca të gjatë që i rrinin shumë bukur