Vetaksident në Gjakovë, lëndohen dy persona

Vetaksident në Gjakovë, lëndohen dy persona

Policia raporton se një person nga përderisa ishte duke lëvizur me veturë, humb kontrollin mbi veturë dhe përplaset në shtyllën metalike.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar drejtuesi dhe një pasagjer dhe të njëjtit dërgohen për tretman mjekësor.