Adele pas ndarjes duket më bukur se kurrë më parë

Adele pas ndarjes duket më bukur se kurrë më parë

Kohët e fundit, gjithnjë e më shumë njerëz po shkruajnë në media për këngëtaren britanike Adele, e cila u divorcua nga Simone Konecki, me të cilën ajo ka një djalë.

Pas divorcit, Adele ka përjetuar një transformim të pabesueshëm kur është fjala për pamjen e saj dhe ajo e tregoi atë në një koncert nga grupi i saj i preferuar Spice Girls.

Këngëtarja u shfaq në koncertin e tyre dhe habiti publikun, dhe befasia nuk fshihet për shkak të paraqitjes së saj në publik pas një kohe të gjatë dhe jo për shkak të pamjes fantastike të saj.

Adele ka qenë e njohur për të luftuar me kilet e tepërta qe nga fëmijëria, dhe pas divorcit ajo filloi t’i përkushtohet më shumë pamjes së saj.

Siç shkruan mediat britanike, Adele shkoi në klasën e Reformatorit Pilates, duke folur me mikun e saj Ayde Field, ku humbi më shumë se gjashtë kilogram në një periudhë të shkurtër kohore,