Drake publikon klipin e ri

Drake publikon klipin e ri

Së fundmi, reperi ka publikuar dy këngë të reja.

Pas fitimit të kampionatit të NBA nga Toronto Raptors, reperi kanadez ka premtuar se do të publikojë dy këngë të reja për të festuar.

Derisa njëra është bashkëpunim me Rick Ross, “Money in the grave”, është kënga tjetër, ajo me titullin “Omerta” që ka marrë vëmendjen e famsave.

Në “Omerta” Drake ka sjellë një tekst me të vërtetë të menduar mirë dhe me rreshta që dëgjuesve i mbeten në kokë shumë shpejtë.