Bebe Rexha flet për problemet që ka me peshën

Bebe Rexha flet për problemet që ka me peshën

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, është kritikuar mjaft shumë për peshën e saj.

Së fundmi, ajo është kthyer në një nga emrat më të përfolur në media, për shkak të mbipeshës dhe kjo gjë duket se po i pengon të gjithëve.

Biondja 29 vjeçare përmes disa postimeve në rrjete sociale, ka treguar se pesha është një gjë e vështirë për të, të cilën nuk mund ta fsheh.

Bebe Rexha (Instagram/beberexha)

“Pesha ka qenë gjithmonë një gjë e vështirë për mua çdo që kur isha vajzë e vogël. Por është një udhëtim dhe nuk do të fsheh dot, sepse unë kam shtuar peshë. Unë do të punoj në këtë drejtim”, shkruan në njërin nga postimet Rexha.

“Ju nuk i dini rrëfimet e të gjithve. Të kaluarën e njerëzve, varësitë e tyre, a marrin apo jo ilaqe që i bëjnë ata të fitojnë në peshë. Depresive”, vazhdon më tej ajo.

“Më pëlqen të ha dhe nuk e mohoj këtë”, përfundon këngëtarja shqiptare.

Bebe Rexha (Instagram/beberexha)

Nga ana tjetër, ajo po vazhdon të jetë e angazhuar në projekte muzikore, duke mos i lënë anash as koncertet e ndryshme.

Të fundit këngë që solli për fansat e saj është “Call you mine” në bashkëpunim me “The Chainsmokers”.

Bebe Rexha (Instagram/beberexha)