Tre persona sulmohen pas dasmës në Pejë

Tre persona sulmohen pas dasmës në Pejë

Policia e Pejës raportoi se tre viktima meshkuj kanë njoftuar se pas një ahengu janë sulmuar fizikisht nga të dyshuar të panjohur.

Viktimat kanë pësuar lëndime të lehta trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Të dyshuarit janë në kërkim policor.