AC Milani i bën ofertë mesfushorit të Arsenalit

AC Milani i bën ofertë mesfushorit të Arsenalit

Milani janë duke u munduar që ta transferojnë ish-legjendën e Sampdorias dhe të Italisë në ekip si trajner.

Milani dëshiron që ta marrë Torreira si huazim për dy vjet dhe ta transferojë në ekip për 38 milionë euro.

Tash Arsenali janë duke biseduar me Torreiran, i cili është në kontratë me Arsenalin deri në vitin 2023.