Ryan Seacrest lidhet me një modele

Ryan Seacrest lidhet me një modele

Ryan Seacrest ka gjetur dashurinë e re.

Ai është në lidhje me modelen Larissa Schot.

44 vjeçari është parë duke u puthur me 24 vjeçaren, gjatë një pushimi në Francë muajin e kaluar dhe tani më në fund ajo është identifikuar.

Larissa ishte një konkurrente në “America’s Next Top Model” në vitin 2015 dhe ka punuar me shumë marka të njohura, shkruan Daily Mail.

Ryan u nda nga e dashura e tij për shumë vjet, Shayna Taylor, në muajin e shkurt.