Sofia dhe Joe në Itali për përvjetor

Sofia dhe Joe në Itali për përvjetor

Sofia Vergara dhe Joe Manganiello, shijuan një drekë gjatë pushimeve të tyre italiane në Amalfi, Itali.

Çifti është parë duke ngrënë drekë dhe duke kaluar kohë në një varkë.

Sofia dhe Joe, janë me pushime për të festuar përvjetorin e tyre të pestë si çift.

“Vendi im i preferuar me të preferuarin tim”, shkroi Sofia poshtë një fotografie të postuar në Instagram.