Alex i qëndron prapa Jenniferit edhe në kohë të vështira

Alex i qëndron prapa Jenniferit edhe në kohë të vështira

Alex Rodriguez po qëndron i fortë për të fejuarën e tij, Jennifer Lopez.

Këngëtarja 50 vjeçare pranoi se kishte probleme me performancën e saj live në “It’s My Party”.

Ajo shpesh shkoi në prapaskenë dhe aty mori shumë përkrahje nga Alex.

Pas përqafimit dhe puthjes së saj, Rodriguez siguroi Lopez se ajo natë ishte shfaqja më e mirë që ka parë deri më tani.