Michelle Obama kujton Cameron Boyce

Michelle Obama kujton Cameron Boyce

Michelle Obama ka kujtuar Cameron Boyce.

Ish-zonja e parë e SHBA-ve, hyri në Twitter për të bërë një shkrim prekës për 20 vjeçarin, pas vdekjes së tij tragjike.

“Isha me fat që ndava disa momente me Cameron Boyce në set, në Shtëpinë e Bardhë dhe kisha kohë të mjaftueshme ta njihja atë. Ai kishte talent të pabesueshëm por edhe një zemër të madhe. Dashuri dhe përqafime për familjen e tij, miqtë dhe fansat e tij të shumtë”, shkroi Michelle bashkë me një foto të saj dhe Cameron.

Cameron vdiq papritur të shtunën (6 korrik) pas një konfiskimi në gjumë.