Tri klubet e mëdha evropiane sytë ka Soares

Tri klubet e mëdha evropiane sytë ka Soares

Arsenal, PSG dhe Monaco janë të interesuar për mbrojtësin e Southamptonit, Cedric Soares.

Portugezi kaloi gjysmën e sezonit e kaloi si huazim te Interi por do të rikthehet te Southamptoni pasi gjiganti italian nuk është i interesuar për ta mbajtur në ekip përgjithmonë portugezin.

Mbrojtësi pritet që sa po të rikthehet te klubi anglez, menjëherë të transferohet në njërën nga këto tri klubet evropiane.          

Monaco, PSG dhe Arsenali kanë kontaktuar Southamptonin për t’u marrë vesh për çmimin e lojtarit.