Goma e makinës rrokulliset dhe shpërthen në tunelin e Kalimashit

Goma e makinës rrokulliset dhe shpërthen në tunelin e Kalimashit

Një fenomen i pazakontë ka ndodhur në tunelin e Kalimashit, ku një gomë makine teksa po rrotullohej në njërën anë të tunelit ka shpërthyer brenda në tunel.

Shpërthimi për arsye të panjohura ishte si shpërthimi i bombës.

Momenti i shpërthimit të gomës është filmuar nga një qytetar i Kosovës teksa udhëtonte drejt bregdetit./oranews/