Jennifer Lopez ndërpren koncertin pasi ndalet energjia elektrike

Jennifer Lopez ndërpren koncertin pasi ndalet energjia elektrike

Këngëtarja e famshme, Jennifer Lopez, ka anuluar koncertin e saj në në Madison Square Garden për shkak të ndërprerjes së energjisë në qytet, në Manhattan të shtunën.

Lopez tha se është zemërthyer dhe e shkatërruar pasi nuk mundi që qoi deri në fund këtë koncert.

“Natyrisht, ne do të ripërcaktojnë shfaqjen. Unë jam padyshim zemërthyer dhe e shkatërruar. Unë jam shumë e trishtuar. Unë ju dua. Më vjen keq që kjo ka ndodhur në mes të shfaqjes”.

Ajo bëri të ditur se do të mundohet që të mbajë këtë koncert edhe njëherë.

“Nëse gjithçka shkon mirë dhe fuqia kthehet nesër, kam thënë se do të kthehem të hënën para shfaqjes sime në Boston të martën për të bërë shfaqjen”, ka thënë Lopez në videot e postuara në rrjete sociale.