Feronikeli-TNS, formacionet zyrtare

Feronikeli-TNS, formacionet zyrtare

Pas rezultatit 2-2 në Wells, kampionët e Kosovës kërkojnë kualifikimin përball The New Saints.

Në formacionin bazë rikthehen Ylli Hoxha i cili ishte i suspenduar në ndeshjen e parë dhe Mendurim Hoti rikthehet nga lëndimi.

Këto janë formacionet zyrtare:

.