Lampard mirëpret N’Golo Kanten

Lampard mirëpret N’Golo Kanten

Trajneri i Chelseas, Frank Lampard, ka mirëpritur në ekip mesfushorin francez, N’Golo Kante.

Fituesi i Kupës së Botës është gati për të udhëtuar me “Blutë” në Japoni.

“N’Golo është gati për t’i bërë trajnimet ketë javë se bashku me ekipin, ka pasur një lëndim në fund të sezonit të kaluar dhe tash është gati. Ai do të luajë në ndonjë lojë që ne do të marrim pjesë”, deklaroi ai.