Ushtron dhunë ndaj ish të dashurës, arrestohet

Ushtron dhunë ndaj ish të dashurës, arrestohet

Një person është arrestuar në Prishtinës, pasi që i njëjti kishe ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj ish të dashurës së tij viktimës femër.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.