​Një person ka vdekur nga lëndimet e rënda, sulmuesi ende në arrati

​Një person ka vdekur nga lëndimet e rënda, sulmuesi ende në arrati

​Një person ka vdekur nga lëndimet e rënda, sulmuesi ende në arrati

Prokuroria e Prishtinës, njofton se deri më tani nuk dihen motivet e kësaj rrahje, si dhe sulmuesi ende është në arrati.

Po ashtu, Prokuroria ka siguruar të gjitha provat nga vendi i ngjarjes.

Trupi i personit të pajetë, është në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK), dhe pritet të dërgohet në Institutin e Mjekësisë Ligjore, për autopsi.

Lajmin e ka konfirmuar më parë për KosovaPress Policia e Kosovës, e cila ka njoftuar se rasti ka ndodhur rreth orës 17:51 të ditës së sotme.