Cardi B përjetëson emrin e burrit të saj (FOTO)

Cardi B përjetëson emrin e burrit të saj (FOTO)

Cardi B ka treguar tatuazhin e saj të ri.

Reperi 26 vjeçar Offset, hyri në Instagram për të treguar çfarë ka bërë gruaja tij në këmbë dhe po – është emri i tij në pjesën e prapme të këmbës.

“Mezi pres të shkoj në shtëpi”, ka shkruar reperi nën foton ku Cardi B shihet teksa tregon tatun.

Nëse nuk e dini, Cardi dhe Offset janë prindër të një vajze.