Arrestohet aktorja e njohur

Arrestohet aktorja e njohur

Sonja Sohn është nën arrest.

Aktorja 55 vjeçare u arrestua për posedim të kokainës, raporton TMZ, transmeton Klan Kosova.

Sonja u arrestua rreth orës 2 në Karolinën Veriore, për posedim të kokainës, posedim të marihuanës dhe vegla të drogës.