Ndahet çifti i famshëm

Ndahet çifti i famshëm

Cole Sprouse dhe Lili Reinhart janë ndarë pas gati dy vjet në lidhje, konfirmojnë burimet për JustJared.

Aktori 26 vjeçar thuhet se ishte dëgjuar teksa i ka treguar një miku për ndarjen gjatë një festë së fundmi, sipas Us Weekly.

Cole dhe Lili, kanë kaluar shumë kohë bashkë. Lidhja e tyre u zbulua në korrik të vitit 2017.