Shtatë të lënduar nga aksidenti mes tri veturash

Shtatë të lënduar nga aksidenti mes tri veturash

Në fshatin Klinë e Ulët dje ka ndodhur një aksident trafiku në mes të tre veturave, dy civile dhe një zyrtare.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar pesë meshkuj dhe dy femra.

Policia bën të ditur se të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor.