​Therje me thikë pas një mosmarrëveshje në Ferizaj

​Therje me thikë pas një mosmarrëveshje në Ferizaj

Në fshatin Sazli të Ferizajt policia ka arrestuar një të dyshuar mashkull i cili pas një mosmarrëveshje e kishte sulmuar fizikisht dhe ther me thikë viktimën mashkull.

Viktima, për shkak të lëndimeve, është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, rasti vazhdon të hetohet.