Rita Ora sërish probleme me frymëmarrjen

Rita Ora sërish probleme me frymëmarrjen

Këngëtarja e famshme shqiptare, Rita Ora, po përballet së fundmi me disa probleme me frymëmarrjen.

Së fundmi, ajo mbajti një koncert në Itali, dhe më pas është nisur për në Londër.

Ndërkohë, kur hipi në aeroplan privat, këngëtarja shqiptare e bëri të ditur përmes një fotografie të publikuar në InstaStory, trajtimet që po merrte për të përmirësuar frymëmarrjen.