Dy femra e një mashkull arrestohen për prostitucion në Prishtinë

Dy femra e një mashkull arrestohen për prostitucion në Prishtinë

Policia e Kosovës ka arrestuar mëngjesin e djeshëm dy femra dhe një mashkull për veprën mundësim në prostitucion.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.